RU

У партії Ющенка хочуть повторно внести кандидатуру Захарова

19.03.2012, 08:45
У партії Ющенка хочуть повторно внести кандидатуру Захарова - Фото
Голова політради партіїї Наша Україна Валентин Наливайченко
Опозиційні парламентські фракції повинні повторно внести на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини кандидатуру голови правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євгена Захарова. Про це заявив голова політради партії Наша Україна Наливайченко.

"Переконаний, що на посту омбудсмена має бути людина, яка своєю попередньою діяльністю довела, що для неї головним є саме захист прав людини і що вона не буде танцювати під дудку будь-якої політичної сили, провладною або опозиційною. Саме такою людиною і є Євген Захаров" , - заявив Наливайченко, якого цитує прес-служба партії.

За словами політика, голосування по омбудсману в парламенті, "на жаль, показало, що владна більшість хоче мати на посаді уповноваженого з прав людини тільки свого "смотрящєго", який буде відстоювати її інтереси, а не інтереси звичайних громадян"

Наливайченко констатував - протягом двох років правління президента Україна Віктора Януковича в Україні відбулося істотне погіршення ситуації з правами і свободами людини, на що вказують численні дослідження вітчизняних та міжнародних правозахисних організацій. "При таких умовах ця влада взагалі не має морального права висувати свою кандидатуру на посаду уповноваженого з прав людини", - підкреслив Наливайченко.

"Крім того, депутатам з провладних фракцій варто замислитися над тим, що вони не вічно будуть при владі, і для них так само краще мати на посаді омбудсмена цього незаангажованого правозахисника, а не чиновника, який звик обслуговувати бажання керівництва", - підкреслив політик.

Нагадаємо, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що кандидатура Захарова вже отримала у фракції різко негативну оцінку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини