RU

У парламенті завіряють, що на машини грошей давно не витрачали

09.03.2012, 10:39
У парламенті завіряють, що на машини грошей давно не витрачали - Фото
76a286e1829c2304a42bdc6cca35a9be.jpg

Як повідомляє прес-служба парламенту, "7 березня на сайті Наші гроші були оприлюднені повідомлення про придбання автомобіля Мерседес S-600 Б 2011 року випуску Управлінням справами Апарату Верховної ради України".

"Повідомляємо, що останній раз Управління справами закуповувало автомобілі в грудні 2010 року, коли було придбано 17 автомобілів Toyota Camry. Після цього Управління справами жодних придбань автотранспорту не проводило", - підкреслили в Управлінні справами апарату Верховної Ради України.

Нагадаємо, напередодні видання Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель повідомило, що автобаза Управління справами апарату Верховної Ради 28-29 лютого уклала ряд угод на придбання запчастин і послуг з техобслуговування автомобілів марки Mercedes на загальну суму 2,64 мільйона гривень.

Раніше повідомлялося, що уряд продовжує дотримуватися політики твердого обмеження витрат на утримання апарату державного керування. Зокрема, економії бюджетних коштів завдяки відмові від покупки дорогих автомобілів і устаткування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини