RU

У ПАРЄ не бачать загроз для України, окрім Росії

08.04.2014, 16:42
У ПАРЄ не бачать загроз для України, окрім Росії - Фото
Фото: dw.de
Єдина загроза для України на сьогоднішній день - це Росія. Про це в інтерв'ю  Deutsche Welle заявила доповідачка ПАРЄ по Україні Марієтта Пурбе-Лінден.

За її словами, Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, зірвати всі важливі починання, за які береться новий український уряд. "А владі саме зараз необхідні спокійні і сприятливі умови, щоб розібратися з серйозними внутрішніми викликами: зміною Конституції, проведенням мирних і демократичних президентських виборів", - сказала вона.

Тому, вважає Пурбе-Лінден, над Україною сьогодні нависла серйозна зовнішня загроза. "Що стосується внутрішніх політичних процесів, то, наприклад, Верховна Рада займає дуже конструктивну позицію і переважною більшістю відповідально приймає багато важливих документів. До цих пір ми ніколи не бачили такої єдності, а тільки політичну боротьбу між українськими депутатами, однак зараз вони дійсно об'єдналися", - заявила доповідачка ПАРЄ.

Нагадаємо, що ПАРЄ готує  резолюцію "Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів", голосування по якій має відбутися в цей четвер. Проектом резолюції пропонується засудити дії Росії відносно України і підтримати цілісність країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини