RU

У Південному Судані затримали літак з українцями на борту

17.01.2012, 10:05
У Південному Судані затримали літак з українцями на борту - Фото
Фото: ЕРА
У Республіці Південний Судан затримано екіпаж літака АН-32, до складу якого входять громадяни України, Росії, Вірменії, Узбекистану і Судану. Про це повідомляє МЗС Росії.

Екіпаж був затриманий 28 грудня 2011 року. Літак належить суданській компанії Парк Ейр і виконував політ в інтересах суданської компанії Уайт Найл Петролеум, що здійснює розробку нафтових родовищ в штатах Джонглей і Верхній Ніл (Південний Судан).

За інформацією МЗС РФ, одразу після початку навантажувальних робіт в аеропорту екіпаж був затриманий представниками місцевих спецслужб і перепроваджений у військовий табір в трьох кілометрах від аеропорту, де знаходиться по теперішній час. При цьому офіційних роз'яснень причин затримання дано не було.

Посольство Росії в Кампалі, що представляє російські інтереси в Республіці Південний Судан, вживає необхідні демарші перед південносуданською владою, встановило і підтримує контакти з членом екіпажу громадянином РФ В.Попковим. За наявною інформацією, члени екіпажу проживають в пристосованих під житло приміщеннях, забезпечуються продуктами харчування, вільно пересуваються по табору і скарг на умови утримання не мають.

МЗС РФ закликав всіх російських громадян, що працюють в Судані і Південному Судані, враховувати у своїй діяльності реалії непростої обстановки в регіоні та підтримувати тісну взаємодію з посольствами Росії в Хартумі і Кампалі, а за необхідності з миротворчими місіями ООН в Південному Судані та Дарфурі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини