У окупований Луганськ прибув конвой ООН: фото

12.12.2016, 13:54
У окупований Луганськ прибув конвой ООН: фото  - Фото
Фото: facebook.com/UNHCRKyiv

У вантажівках знаходяться будівельні матеріали для людей, які постраждали в результаті гібридної війни

Вчора, 11 грудня, в окупований Луганськ прибув конвой Агентства ООН з прав біженців в Україні з гуманітарною допомогою для місцевих жителів. Про цьому ЛІГА.net повідомили в агентстві ООН з прав біженців в Україні.

"Так, вчора ввечері наш найбільший конвой в цьому році, 54 вантажних машини, приїхали в місто", - відзначили в агентстві.

02.jpg

У вантажівках знаходяться будівельні матеріали для людей, які постраждали в результаті гібридної війни.

03.jpg

26 листопада в ООН повідомляли, що за два з половиною роки понад два мільйони українців змушені були залишити свої будинки через військовий конфлікт в Донбасі. Незважаючи на режим припинення вогню, встановлений в 2014 році, мирні жителі як і раніше є головними жертвами конфлікту.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы