RU

У окрузі в Броварах зберуться більше 100 спостерігачів

26.10.2012, 17:55
У  окрузі в Броварах зберуться більше 100 спостерігачів - Фото
d14d20376f811dbf34b27c6f724a9326.jpg
У зв'язку з гострою передвиборною ситуацією в броварському виборчому окрузі № 97 (Київська обл.) в Бровари прибула група іноземних спостерігачів із США, Данії, Польщі та Росії, чисельність якої перевищує сто чоловік.

До складу групи спостерігачів увійшли відомі захисники принципів демократії і прозорості виборчого процесу: екс-депутат парламенту і колишній доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ханне Сіверінсен (Данія), екс-президент Християнсько-демократичної молоді і кандидат у депутати Європарламенту Філіп Хове Крістенсен (Данія) , президент організації спостереження SILBA, політичний радник Ліберальної партії, радник фракції в парламенті Йенс-Крістіан Лутков (Данія), суддя Федерального суду США, юрист, політичний і громадський діяч, доктор права, професор, автор наукових досліджень і публікацій про виборче право України Богдан Футей (США), президент фонду "Компанія кресових" Томаш Рола (Польща) та інші.

Нагадаємо, за округ № 97, де від Партії регіонів балотується Сергій Федоренко, а його політичним опонентом є представник УДАРу Сергій Різаненко, розгорнулася боротьба. За словами Різаненка, його неодноразово намагалися зняти з виборів, подаючи позови в суд про нібито його невідповідність вимогам до кандидата, оскільки він є основним суперником кандидата від ПР Федоренка. Судові рішення були винесені на користь кандидата від УДАРу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини