RU

У НАЗК показали, як будуть вичисляти брехню в деклараціях

02.11.2016, 16:37
У НАЗК показали, як будуть вичисляти брехню в деклараціях - Фото
c38a62fbab6b0e8de0f4ba18d20cc1a3.jpg
Національне агентство з питань запобігання корупції представило алгоритм дій по перевірці електронних декларацій держслужбовців і таймінг їх проведення. Про це повідомляє пресс-служба НАЗК.

Відомство зазначає, що перевірка і аналіз декларацій чиновників на предмет правильності, повноти, логічності та своєчасності стартувала 31 жовтня.

Згідно з повідомленням НАЗК, існує три види порушень:

- несвоєчасне подання декларації або її відсутність;

- неповна інформація чи помилка в декларації;

- брехня в декларації.

У НАЗК показали, як будуть вичисляти брехню в деклараціях

У НАЗК показали, як будуть вичисляти брехню в деклараціях

У разі внесення в декларацію неправдоподібної інформації, декларанта можуть відсторонити від виконання службових обов'язків (до 18 місяців) на час перевірки. Потім, в залежності від рішення суду, декларанту загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі до 2 років.

Термін обов'язкової подачі декларацій для держслужбовців закінчився 30 жовтня 2016 року. Президент Петро Порошенко  підвів підсумки цього процесу.

Згідно з підрахунками сайту texty.org.ua, у українських чиновників і депутатів, за даними їх декларацій, сумарно знаходиться 26,8 млрд грн. З них на банківських рахунках розміщені 6,17 млрд грн, 16,17 млн ​​грн - готівкою, 2,48 млрд грн позначені як засоби, які були дані в борг третім особам
.

Читайте також: Інфографіка: Перевести в готівку. 15 міністрів з найбільшими заощадженнями в кеші

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини