RU

У НАЗК назвали партії, які претендують на бюджетне фінансування

15.09.2016, 13:43
У НАЗК назвали партії, які претендують на бюджетне фінансування - Фото
b34f469bba25de644a2d43ca29416fa3.jpg
Необхідні документи для бюджетного фінансування партій поки що надали Національному агентству з питань запобігання корупції чотири партії - Блок Петра Порошенка, Самопоміч, Народний фронт і Радикальна партія Олега Ляшка. Про це йдеться в заяві прес-служби НАЗК.

У відомстві зазначили, що, оскільки фінансування партій в цьому році почнеться з третього кварталу, то, відповідно, вони отримають кошти тільки за III і IV квартали (50% від щорічного обсягу).

Відповідно до закону політичні сили повинні передати в НАЗК звіти про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за I і II квартали 2016 року, належним чином завірену копію статуту з внесеними змінами відповідно до закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запобігання і протидії політичній корупції, а також довідки установи банку України про відкриття окремого рахунку партії в нацвалюті.

Читайте також: Рада затвердила фінансування партій з держбюджету

НАЗК нагадало, що партія має право відмовитися від держфінансування, якщо передасть в відомство відповідну заяву. До цього часу жодна партія, що отримала в 2016 році право на щорічне фінансування, такої заяви не написала.

"Національне агентство з питань запобігання корупції найближчим часом очікує від інших партій виконання всіх умов для отримання державного фінансування їх статутної діяльності, або ж відмову від такого фінансування", - підсумували в НАЗК.

Політичними партіями, які мають право на фінансування в 2016 році, є БПП, Опозиційний блок, Батьківщина, Народний фронт, Радикальна партія і Самопоміч.

Читайте також: Фінансування партій: які можливості дає суспільству закон

8 жовтня 2015 року Верховна Рада прийняла закон про бюджетне фінансування політичних партій.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини