RU

У Нацгвардії і армії США розповіли про хід спільних навчань

13.05.2015, 11:40
У Нацгвардії і армії США розповіли про хід спільних навчань - Фото
Олександр Лещенко і Кайл Рід (фото - скріншот)

Особовий склад військових частин оперативного призначення Нацгвардії України на спільних з армією США військових навчаннях Fearless Guardian - 2015 у Львівській області продовжує удосконалювати свої навички та вміння, отримані під час планових занять та виконання службово-бойових завдань, в тому числі в зоні АТО. Про це повідомив заступник начальника управління бойової та спеціальної підготовки, начальник відділу підготовки військ Нацгвардії полковник Олександр Лещенко, передає прес-служба НГУ.

"Враховуючи, що навчання проходять за стандартами НАТО, особовий склад завдяки завзятості і старанням успішно засвоює тактичні прийоми і способи дії підрозділів Збройних сил США. Американською стороною проведено великий обсяг роботи з підготовки навчальної матеріально-технічної бази проведення занять", - сказав він.

Лещенко наголосив, що виходячи з великого досвіду виконання бойових завдань військовими США, військовослужбовцям навчального батальйону і надалі є чому вчитися у своїх колег.

"За результатами попередніх заліків, за словами інструкторів ЗС США, можна зробити висновки, що засвоєння навчального матеріалу проходить успішно, особовий склад отримав позитивні оцінки. З метою перевірки пройденої тематики на цьому тижні заплановано проведення чергових заліків з предметів навчання, після чого почнеться наступний етап підготовки", - додав він.

У свою чергу, підполковник Кайл Рід із 173-ої повітряно-десантної бригади ЗС США повідомив, що учасники військових навчань вже відпрацювали деякі спеціальні навички. "На даний момент ми відпрацювали індивідуальні та спеціальні навички, частина з них знадобиться під час тренувань на колективному рівні, які ми будемо проводити протягом наступних чотирьох тижнів. Наприкінці ми також надамо оцінку, яка включатиме тренування з бойовою стрільбою і перегрупування", - сказав він.

Нагадаємо, 20 квітня у Львівській області на Яворівському полігоні стартували українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Fearless Guardian - 2015. За сценарієм, у тренуваннях братимуть участь 900 українських військовослужбовців і 290 десантників із США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини