RU

У НАБУ розповіли, скільки проваджень відкрито проти чиновників

14.08.2017, 14:58
У НАБУ розповіли, скільки проваджень відкрито проти чиновників - Фото
617ee58ddcf51c38e3b3eeb632fccb82.jpg
Станом на 30 червня 2017 року, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальні провадження проти 37 вищих посадових осіб країни, при цьому про підозру повідомило трьом топ-чиновникам, проти двох складено обвинувальний акт. Про це йдеться у відповіді НАБУ на інформаційний запит Української правди.

Також НАБУ відкрило 23 кримінальних провадження проти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування категорії "А", 8 проваджень проти керівництва правоохоронних та контролюючих органів, 5 - проти вищого офіцерського складу ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших військових формувань, 77 - прротів керівництва держпідприємств, 88 - проти суддів і 32 кримінальних провадження проти прокурорів.

При цьому повідомлень про підозру НАБУ склало: 2 - вищим посадовим особам, 4 - державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування категорії "А", 1 - керівнику правоохоронних або контролюючих органів, 2 - особам вищого офіцерського складу, 36 - керівникам держпідприємств, 17 - суддям, 13 - прокурорам.

Повідомлено про підозру: 3 - вищим посадовим особам (за двома склали обвинувальні акти), 7 народним і іншим депутатам (по 5 склали обвинувальні акти), 16 суддям (9 обвинувальних актів), 18 посадових осіб охоронних та контролюючих органів (17 обвинувальних актів), а також одному поліцейському зі складанням обвинувального акта.

Як відомо, НАБУ розпочало свою роботу в квітні 2015 року.

У серпні стало відомо, що бюро розслідує три кримінальні провадження проти посадових осіб Нацагентства з питань запобігання корупції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини