У НАБУ розповіли, скільки проваджень відкрито проти чиновників

14.08.2017, 14:58
У НАБУ розповіли, скільки проваджень відкрито проти чиновників - Фото
617ee58ddcf51c38e3b3eeb632fccb82.jpg

Станом на 30 червня, повідомлено про підозру трьом вищим посадовим особам

Станом на 30 червня 2017 року, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальні провадження проти 37 вищих посадових осіб країни, при цьому про підозру повідомило трьом топ-чиновникам, проти двох складено обвинувальний акт. Про це йдеться у відповіді НАБУ на інформаційний запит Української правди.

Також НАБУ відкрило 23 кримінальних провадження проти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування категорії "А", 8 проваджень проти керівництва правоохоронних та контролюючих органів, 5 - проти вищого офіцерського складу ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших військових формувань, 77 - прротів керівництва держпідприємств, 88 - проти суддів і 32 кримінальних провадження проти прокурорів.

При цьому повідомлень про підозру НАБУ склало: 2 - вищим посадовим особам, 4 - державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування категорії "А", 1 - керівнику правоохоронних або контролюючих органів, 2 - особам вищого офіцерського складу, 36 - керівникам держпідприємств, 17 - суддям, 13 - прокурорам.

Повідомлено про підозру: 3 - вищим посадовим особам (за двома склали обвинувальні акти), 7 народним і іншим депутатам (по 5 склали обвинувальні акти), 16 суддям (9 обвинувальних актів), 18 посадових осіб охоронних та контролюючих органів (17 обвинувальних актів), а також одному поліцейському зі складанням обвинувального акта.

Як відомо, НАБУ розпочало свою роботу в квітні 2015 року.

У серпні стало відомо, що бюро розслідує три кримінальні провадження проти посадових осіб Нацагентства з питань запобігання корупції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями