RU

У МЗС України викликаний тимчасовий повірений РФ через Крим

27.02.2014, 12:02
У МЗС України викликаний тимчасовий повірений РФ через Крим - Фото
Фото: mfa.gov.ua
27 лютого в МЗС України викликаний тимчасовий повірений РФ в Україні Андрій Воробйов, якому вручена нота щодо невідкладного проведення двосторонніх консультацій відповідно до статті 7 Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року, а також нота з проханням утриматися від пересування поза дислокації військових підрозділів ЧФ РФ, тимчасово розташованих на території України.

"Окремо було відзначено, що Російська Федерація , як країна - гарант згідно Будапештського меморандуму від 5 грудня 1994 р., взяла на себе зобов'язання поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України", - йдеться в повідомленні МЗС України.

Нагадаємо, представники українських спецслужб виїхали в село Укромне неподалік від Сімферополя, де були виявлені російські БТР.

Сьогодні вночі невідомі , озброєні автоматами Калашникова і гранатометами захопили Радмін і Раду Автономної республіки Криму. Переговори прем'єр -міністра Криму Анатолія Могильова із загарбниками будівлі завершилися безрезультатно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини