RU

У МЗС не знають про затримання Мельника в США

10.09.2013, 15:13
У МЗС не знають про затримання Мельника в США - Фото
Петро Мельник
У Міністерстві закордонних справ не знають, чи знаходиться побіжний екс-ректор Петро Мельник у Сполучених Штатах Америки. Про це сказав сьогодні журналістам на брифінгу прес -секретар МЗС України Євген Перебийніс .

 "Ніякої інформації про затримання Мельника в посольства і консульства України не надходило. Питання, яке в компетенції МЗС - це захист прав наших співвітчизників, які перебувають за кордоном. Якщо громадянина України заарештовують, то МЗС надає їм консульську і правову допомогу", - сказав Перебийніс, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перебийніс уточнив, що згідно Віденської конвенції, держава перебування повинна повідомити до консульських установ України про факт затримання її громадян. "Станом на сьогодні така інформація в наші консульські установи не надходила" , - сказав він.

На уточнююче запитання, чи може МЗС підтвердити, що Мельник знаходиться в Штатах, Перебийніс сказав: "Ми не можемо підтвердити це, оскільки МЗС не має інструментів, щоб перевіряти в якій країні знаходиться той чи інший громадянин України. У даному випадку співробітництво здійснюється на рівні правоохоронних органів України та США " .

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мельник нібито був затриманий в США ще 27 серпня.

Досьє на Петра Мельника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини