RU

У МЗС бачать і позитиви в заявах ЄС і США по Україні

29.05.2012, 13:44
У МЗС бачать і позитиви в заявах ЄС і США по Україні - Фото
39ede02a13d92e86f4696139795dc9e5.jpg
Дискусія з приводу демократії і дотримання прав людини в Україні зводиться до однієї людини - Юлії Тимошенко. Так вважає директор Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин, про що він повідомив сьогодні на брифінгу, коментуючи на прохання журналістів доповідь Держдепу США про дотримання прав людини в Україні в 2011 році.

"На сьогоднішній день вся дискусія щодо демократії та дотримання прав людини в Україні насправді, що б не говорили наші партнери, зводиться до питання однієї людини, і ви знаєте ім'я цієї людини", - сказав Волошин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Янукович?" - запитав один з журналістів. "Питання зводиться до справи Юлії Тимошенко", - відреагував Волошин. Він зазначив, що в іншому й в доповіді Держдепу США, і в резолюціях Європарламенту відзначаються як проблемні, так і позитивні моменти. "Але в цілому Україна залишається лідером серед країн регіону і за критерієм свободи слова, і за критерієм свободи зібрань ... Ніхто цього не ставить під сумнів, просто ситуація навколо Тимошенко викликає так багато резонансу й настільки перекриває решту, що подібні доповіді корисні. Коли ти їх читаєш і бачиш, що враховується багато критеріїв ... Якщо, скажімо, завтра Юлія Тимошенко за рішенням касаційної інстанції або як-небудь ще буде звільнена, чи змінить це ситуацію з тим, що у нас є насильство в пенітенціарній системі? Не змінить. Потрібно виправляти насамперед ситуацію з насильством в правоохоронних органах, пенітенціарній системі ", - зазначив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини