RU

У МВС визнали: міліцейського чина звільнили через бійки 18 травня

10.06.2013, 17:20
У МВС визнали: міліцейського чина звільнили через бійки 18 травня - Фото
dbb410a53802d6a396aadad2d7fa2462.jpg
У Міністерстві внутрішніх справ України визнають, що зіткнення під час масових заходів 18 травня в Києві прискорили прийняття рішення про звільнення заступника начальника головного управління МВС у Києві - начальника міліції громадської безпеки Олександра Пасльона з посади. Про це сказав заступник міністра з громадської безпеки Віктор Ратушняк.

"Він (Пасльон) написав рапорт (про звільнення у зв'язку з досягненням пенсійного віку) за тиждень до цього. На той день наказ ще не був підписаний міністром. Він працював по забезпеченню правопорядку. Ми могли або прийняти його рапорт, або сказати, що ще працюй, але ці події прискорили прийняття цього рішення", - сказав Ратушняк, передає УНІАН.

Ратушняк також зазначив, що також після подій 18 травня написав рапорт про звільнення і командир київського Беркута.

За словами Ратушняка, міліція провела службове розслідування, і для прийняття рішення щодо нього всі матеріали передані до органів прокуратури. "Ми провели відповідне службове розслідування. Встановили, що співробітники міліції, які були поблизу місця зіткнення, протягом 6-7 секунд приступили до дій, щоб роз'єднати учасників акції, але були й ті, які стояли і спостерігали. Відповідно, до цих працівників і їх керівників, які були разом з ними, а це керівники районних управлінь міліції, підготовлено наказ і притягнуто до дисциплінарної відповідальності ", - сказав він.

Нагадаємо, 18 травня в Києві проходили акція опозиції Вставай, Україно! і антифашистський марш, організований Партією регіонів.  Під час акцій відбулися зіткнення. В результаті постраждали журналісти - Ольга Сніцарчук та Владислав Содель.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини