RU

У музеї на Грушевського стурбовані загрозою для будівлі та картин

20.01.2014, 15:26
У музеї на Грушевського стурбовані загрозою для будівлі та картин - Фото
Так вулиця Грушевського виглядала сьогодні вранці (фото - ЛІГАБізнесІнформ)
У зв'язку з ситуацією, яка склалася на вул.Грушевського, Національний художній музей України звертається до президента, прем'єр-міністра, уряду, представників опозиції і громадському сектору з вимогою утриматися від дій, які можуть завдати шкоди пам'ятці архітектури - будівлі НХМ, а також колекції вітчизняного образотворчого мистецтва, яка в зберігається в ньому. Відповідне звернення розміщено на сайті музею.

"Беручи до уваги масштаб і серйозність небезпеки, яка загрожує НХМУ внаслідок ескалації цивільного конфлікту і ведення активних дій в безпосередній близькості від музею, закликаємо всі сторони громадянського протистояння: пам'ятати про відповідальність за збереження державної культурної спадщини, утримуватися від навмисних або випадкових дій, які можуть привести до пошкодження музею та прилеглої до нього території, надавати колективне сприяння співробітникам музею у виконанні їх службових обов'язків", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, відучора на вулиці Грушевського в Києві тривають сутички між демонстрантами і бійцями Внутрішніх військ та спецпідрозділу "Беркут". Сьогодні з ранку вулиця перекрита залишками згорілої техніки, за якою стоять кілька сотень силовиків зі щитами і десятки міліцейських автобусів.

Будівля головного художнього музею розташована в самому епіцентрі подій - на вул.Грушевського, 6.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини