RU

У МОЗ заявили, що Тимошенко вже здорова

18.04.2013, 16:19
У МОЗ заявили, що Тимошенко вже здорова - Фото
Юлія Тимошенко
У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що необхідності в подальшому перебуванні Юлії Тимошенко в стаціонарі харківської лікарні немає і що вона "давно не має потреби в активному медичному втручанні". Більше того, за рік лікування пацієнтка пройшла більше 700 процедур, що для її недуги є "небаченим явищем" в міжнародній медицині. Зараз, стверджують українські медики, в ЦКЛ № 5 опозиціонерці всього лише роблять масаж і "фізкультурні процедури".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МОЗ, позиція фахівців міністерства, які входять в міжнародну медичну комісію з обстеження та лікування Тимошенко, щодо ходу і термінів реабілітації пацієнтки залишається незмінною.

"Зокрема, період перебування Ю.Тимошенко в медичному закладі, який на сьогодні становить майже рік, суперечить усім українським та міжнародним стандартам лікування. Кількість реабілітаційних процедур, які отримала пацієнтка за весь цей період, досягає більше 700, що є небаченим явищем. До того ж лікарі української частини міжнародної медичної комісії неодноразово висловлювалися з приводу можливого зворотного ефекту від такої кількості реабілітаційних заходів. Загалом пацієнтка вже давно не має потреби в активному медичному втручанні, а дії, які сьогодні реалізовують лікарі харківської лікарні, зводяться лише до проведення масажних і фізкультурних процедур", - стверджують у міністерстві Раїси Богатирьової.

"Українські лікарі вже неодноразово констатували відсутність будь-яких перешкод для виписки пацієнтки. Однак сама Тимошенко категорично проти цього. Виключно йдучи назустріч бажанням пацієнтки, МОЗ не вживає ніяких активних дій щодо виписки Ю.Тимошенко з ЦКЛ. Як тільки пацієнтка висловить бажання бути виписаною, це буде зроблено", - резюмували в міністерстві.

Нагадаємо, про те, що екс-прем'єр вже не потребує стаціонарного лікування, в в МОЗ заявляли і в лютому. Стурбованість у зв'язку з тривалим лікуванням Тимошенко в міністерстві висловлюють з літа 2012 року.

Екс-голова МВС ЛІГАБізнесІнформ, помилуваний наказом президента від 7 квітня 2013 року, заявив: щодо всього, що пов'язане з екс-прем'єром, ДПтС (яка відносно здоров'я Тимошенко повторює заяви МОЗ ) оприлюднить недостовірну інформацію. "Я прошу вас, не вірте жодному слову пенітенціарної служби - вона тупо бреше, тупо виконує політичне замовлення", - підкреслив Луценко.

Політик нагадав, що коли голодував, будучи в ув'язненні, співробітники колонії запевняли, що він "їсть червону рибу з пиріжками". "Вони розповідали, що я не голодую... Правда, в результаті я скинув 23 кілограми і потрапив до реанімації. Розповідали, що я з кожним днем ​​живіший за всіх живих, але мені на вівторок (16 квітня, - ред.) запланована друга операція", - сказав колишній керівник МВС.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини