У Москві сфабрикували справу проти Яроша

30.09.2016, 13:59
У Москві сфабрикували справу проти Яроша - Фото
Дмитро Ярош
У Росії відкрили кримінальні провадження проти нинішніх і колишніх лідерів Правого сектора Дмитра Яроша, Андрія Тарасенка, Андрія Стемпіцького, Валерія Воронова, Артема Скоропадського та інших осіб. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського відомства.

Слідчі СК РФ побачили в діях керівництва ПС "ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 282.2 КК РФ, тобто діяльність екстремістської організації".

На думку російської влади, Правий сектор "взяв за основу погляди радикального українського націоналізму", а також "підкресленою русофобії і фашизму". Крім того, метою організації Слідком РФ вважає "виправдання застосування насильства з політичних, расових, національних і релігійних мотивів", хоча і цитує наміри бойового крила ПС - "надання збройним шляхом опору московській агресії".

Читайте також: Ярош: Я переоцінив організаційні можливості ПС

"У період не пізніше 2014 року по даний час керівниками і активістами організації Правий сектор на постійній основі систематично плануються і скоюються злочини, спрямовані проти Російської Федерації, її громадян і дипломатичних установ на території України, а також щодо російськомовного мирного населення", - йдеться в заяві російського відомства.

На думку СК РФ, "загальна чисельність учасників ПС становить понад 5000 бойовиків".

"У кожній області України організація має структурні підрозділи - штаби, які координують діяльність активістів на місцях. Крім того, керівниками організації створені окремі осередки в країнах Європи і Північної Америки", - вражені російські слідчі.

11 листопада 2015 року Дмитро Ярош вирішив скласти з себе повноваження лідера Правого сектора через внутрішній конфлікту в партії і незгоди з курсом на революційний шлях.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю