RU

У Миколаївській,Житомирській, Волинській областях нові прокурори

06.03.2015, 11:43
У Миколаївській,Житомирській, Волинській областях  нові прокурори - Фото
d7bae35c74e7a7b3f42e57c54ade884f.jpg
Генеральний прокурор Віктор Шокін призначив нових прокурорів Волинської, Миколаївської та Житомирської областей. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, присвяченій реформуванню органів прокуратури.

Шокін зазначив, що всі призначення в прокуратуру будуть проходити виключно на основі відкритого конкурсу, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Вони будуть складати іспити, тести, там ціла програма. Сьогодні я вже призначив трьох прокурорів області за новою схемою. На жаль, ми не змогли у зв'язку з тим, що області страждають без прокурорів, вибрати їх на конкурсній основі, бо ще не набув чинності новий закон про прокуратуру. Але вже вчора і сьогодні при обговоренні кандидатур на ці посади вони пройшли всіх заступників, були співбесіди, там піднімалося питання їх відповідності цим посадам, і на сьогодні мною підписаний наказ на трьох нових прокурорів областей", - сказав він.

Шокін уточнив, що нових прокурорів отримали Волинська, Миколаївська та Житомирська області. Прізвища нових прокурорів він не озвучив, зазначивши, що ця інформація з'явиться на сайті ГПУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини