RU

У Межигір'ї виявили таємні кімнати

05.03.2014, 10:41
У Межигір'ї виявили таємні кімнати - Фото
8b72a6dfa866a0c1a383cb571d424d20.jpg
У Межигір'ї днями в одному з будинків було знайдено три кімнати, яких при перших оглядах маєтку не помітили. У них, як розповідають активісти, знайдені чи то подарунки, чи то скарби колишнього господаря. Наприклад, глечик, який можливо відноситься до трипільської культури, літографії, безліч антикваріату, нагороди і позолочена скульптура космонавта.

"Крім них ми знайшли ще кімнати, але просто не встигаємо все оглянути. Поступово їх все обійде комісія з активістів, музейників і, можливо, правоохоронці", - сказав Сегодня один з комендантів Межигір'я Михайло Ноняк.

Його колега Олег Котенко також розповів, що активісти шукають у екс-президента підземні коридори. "Ми ще багато не знаємо про Межигір'я. Наприклад, повинні ж десь перебувати підземні шляхи для відступу, ми їх шукаємо. Не може такого бути, щоб їх не існувало! Знаходимо ключі, але не знаємо, від яких вони приміщень, - розповів Котенко. - Можу сказати, що ми ще не пересували шаф, не виключено, що якісь із них - це замасковані двері".

Все виявлене активісти, нагадаємо, обіцяють передавати музеям.

Починаючи з суботи, 22 лютого, Межигір'я стало відкритим для всіх бажаючих. Цілий день потік людей їхав до резиденції, яку вже охрестили "музеєм української корупції".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини