RU

У міськраді Луцька ввели обов'язкове звернення "пан" і "пані"

30.10.2015, 10:12
У міськраді Луцька ввели обов'язкове звернення
Луцька міськрада (фото - Волинські новини)
Луцька міськрада зобов'язала чиновників при зверненні додавати до прізвища особи шанобливі слова "пан", "пані" або "панове". Про це повідомляє прес-служба Луцької міськради.

"Міська рада вирішила для всіх працівників виконавчих органів міської ради, депутатів міськради, членів виконавчого комітету, керівників окремих комунальних підприємств, установ та організацій міста ввести правило в службових та офіційних зверненнях до людини, групи, делегації перед прізвищем або ім'ям, а також у загальних зверненнях, застосовувати ввічливі слова пан, пані, панове", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив ініціатор цього рішення, депутат Аскольд Пекарський, це шанобливе звертання "є вражаючим прикладом того, як з синоніма необмеженої деспотичної влади в більшості слов'янських мов цей термін згодом трансформувався в загальновживане офіційне і шанобливе звертання".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини