RU

У Мінську можуть затвердити списки для звільнення 684 полонених

10.12.2014, 13:40
У Мінську можуть затвердити списки для звільнення 684 полонених - Фото
Василь Вовк
На зустрічі в Мінську можуть бути затверджені списки для звільнення 684 полонених, які перебувають у терористів ДНР і ЛНР. Про це повідомив начальник головного управління СБУ Василь Вовк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Вовка, зараз у списку полонених 684 людини, але він може бути не точним. "Представники тієї сторони теж стверджують, що у нас утримуються багато їх людей. Але якщо там заручники, незаконно позбавлені волі, то у нас - затримані. Однак, ми йдемо на цей обмін заради близьких.

Вовк зазначив, що президент поставив завдання звільнити більшість полонених до 25 грудня, в крайньому випадку до кінця року.

Вовк уточнив, що сьогодні проводив переговори з представниками терористів. "Сепаратисти отримали команду, здогадайтеся від кого, провести аудит наших громадян, які перебувають в підвалах. Є інформація, що з підвалу донецького СБУ людей вже почали переводити на поверхи. Я думаю, це позитивний момент - вони готові до конкретного вирішення цих питань", - сказав він.

На запитання журналістів, з ким конкретно з ЛНР і ДНР ведуться переговори, Вовк відповів: "Доводиться працювати і спілкуватися, хоча деякі з них знаходяться у мене в розшуку. Ви пропонуєте не розмовляти з ними? Я не буду називати прізвища. Це всім відомі люди, але всі вони підозрювані і будуть притягнуті до відповідальності, якщо їх не помилують президент або Бог".

Нагадаємо, черговий раунд консультацій тристоронньої групи Україна-Росія-ОБСЄ в Мінську планувався на 9 грудня, але був перенесений. За попередньою інформацією, зустріч може пройти 11 грудня, але офіційних підтверджень поки немає.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини