RU

У Міноборони розповіли, що закуплять на народні гроші для армії

28.04.2014, 16:42
У Міноборони розповіли, що закуплять на народні гроші для армії - Фото
606607641d8c0469d382f1e3673f3e2c.jpg
На рахунок Міноборони в рамках благодійної акції "Підтримай українську армію" надійшло понад 110 млн.грн., з яких 106,2 млн.грн. будуть спрямовані на матеріально-технічне, 6,1 млн.грн. - на медичне забезпечення Збройних Сил.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в.о. директора департаменту держзакупівель і поставок матеріальних ресурсів Міноборони Ольга Глобіна повідомила на прес-конференції, що потреби армії визначає Генштаб. Покращення матеріально-технічної бази армії проходить через процедуру державних закупівель.

На заключному етапі перебуває процес закупівель 42 тисяч спальних мішків для військовослужбовців, на які виділяється 15 млн.грн. "Департамент держзакупівель на основі отриманих заявок, в яких визначені потреби Генштабом, реалізовує і проводить закупівлі за тим номенклатурам, які визначені. На 15 мільйонів у нас вже проведені процедури держзакупівель і акцептовані пропозиції на закупівлі спальних мішків", - зазначила вона.

500 тис.грн. буде направлено на децентралізовані закупівлі з метою пошиття форми для офіцерів Військово-морського флоту і курсантів та ліцеїстів ВМФ.

На 36,1 млн.грн. сформовані закупівлі для особового складу Військово-морських сил, які були виведені з півострова Крим - для забезпечення особового складу, задіяного в угрупованні військ, і для забезпечення прийому та поповнення на строкову службу. "Все, що можна, максимально швидко організовується, проводиться відповідно до законодавства в найкоротші терміни, будуть проведені торги та укладено договору", - сказала вона.

Крім того, за словами Глобине, кошти, зібрані в рамках благодійної акції, будуть спрямовані на:

22 млн.грн. - захисні шоломи

8,5 млн.грн. - флотська форма одягу

3,5 млн.грн. - маскувальна сітка

2,2 млн.грн. - засоби зв'язку та комплектуючі до них

2,1 млн.грн. - простирадла бавовняні

1,8 млн.грн. - ковдри

1,4 млн.грн. - матраци

1,2 млн.грн. - топографічні карти

0,4 млн.грн. - наволочки бавовняні

0,4 млн.грн. - подушки

"Це ті напрямки, по яких сьогодні прийняті рішення і проводяться закупівлі", - сказала вона.

На питання, чому на благодійні кошти не закуповується зброя для армії, Глобіна відповіла  що рішення прийнято Генштабом, який вирішив зосередитися саме на матеріально-технічне і медичне оснащення. Озброєння проходить за іншими спеціальними програмами.

Заступник начальника центрального управління речового забезпечення ЗСУ Юрій Тимченко додав, що на благодійні кошти закуповуються 10 тисяч одиниць кевларових шоломів для забезпечення військовослужбовців аеромобільних військ і військ спецпризначення . "Інші військовослужбовці сухопутних військ забезпечуються сталевими шоломами, яких у нас на сьогодні в достатній кількості", - зазначив він.

Закуповується також нова польова форма, яка поліпшена за своїми конструктивними особливостями . "Закуповуємо кашкети, костюми, куртки утеплені, черевики з високими берцями на ці кошти. Окремо закуповуємо деякі предмети флотської форми одягу для військовослужбовців, які вийшли з півострова Крим", - сказав Тимченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини