RU

Міносвіти завершило перевірку КНУ імені Шевченка

15.01.2014, 12:58
Міносвіти завершило перевірку КНУ імені Шевченка - Фото
caaafd7da10ca3521b89c0a6636ae1ea.jpg
Комісія Державної інспекції навчальних закладів України вивчала питання про стан організації та проведення зимової сесії на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за окремими напрямами підготовки та спеціальностями, повідомляє прес-служба Міністерство освіти і науки України.

"Вивчення проводилося на підставі рішення спільної комісії Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та представників студентського самоврядування з розгляду протесту (протокол № 1 від 25.12.2013 р.). Зазначена комісія була створена за ініціативи Студентської координаційної ради (СКС)", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві повідомили, що на сьогодні інспекція завершила роботу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

"Під час роботи комісії в міністерство не надходило звернень і скарг про порушення комісією прав і свобод студентів та викладачів", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні студенти Київського університету імені Тараса Шевченка заявили про намір розпочати голодування, вимагаючи припинити перевірку Державної інспекції навчальних закладів, яка в період з 11.01.14 по 25.01.14 проводить, на думку студентів, позапланову перевірку київських вузів.

Присутність цієї інспекції студенти розцінили як "репресії щодо учасників та небайдужих до подій, пов'язаних з Євромайданом".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини