RU

У Любівці бойовики не пустили ОБСЄ до підозрілого складу

04.05.2016, 15:39
У Любівці бойовики не пустили ОБСЄ до підозрілого складу - Фото
30718400d4989b842c4d85b68819fc75.jpg
На Донеччині в окупованому селі Любовка бойовики не пустили спостерігачів СММ ОБСЄ на склад, на якому була встановлена ​​антена зв'язку. Про це йдеться в звіті місії.

"СММ спостерігала укріплений комплекс, що охороняється який, за оцінкою спостерігачів, являє собою колишній склад або ремонтну майстерню", - йдеться в звіті.

Проросійський найманець сказав спостерігачам, що раніше цей об'єкт використовувався в якості бази, але тепер він належить місцевій сільськогосподарської компанії.

Він не дозволив спостерігачам СММ увійти на базу, посилаючись на те, що вона порожня і закрита на замок.

"Спостерігачі СММ помітили спарений провід зв'язку, який використовується для з'єднання польових телефонів, який йшов від будки охоронця всередину комплексу і потім, закріплений цвяхами приблизно посередині телеграфних стовпів на іншій стороні дороги, він простягнувся ще приблизно з кілометр через село до іншого будинку, на бічній стіні якого була встановлена ​​антена зв'язку", - наголошується в звіті.

27 квітня бойовики  не пустили спостерігачів місії ОБСЄ в кілька окупованих населених пунктів Луганської області.

Читайте також: Бойовики в Луганську тримають танки, Гради і Гвоздики - ОБСЄ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини