RU

У Луценка вважають, що ситуація в Україні потребує допомоги ЄС

22.11.2013, 15:27
У Луценка вважають, що ситуація в Україні потребує допомоги ЄС - Фото
Юрій Луценко
Після дій українського уряду про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а фактично - згортання інтеграційних процесів , - в Україні склалася ситуація, яка змушує опозицію звернутися до Європейського Союзу та місії Пета Кокса і Олександра Кваснєвського з проханням продовжити свою діяльність в Україні. Про це йдеться в заяві громадянської ініціативи екс-міністра МВС Юрія Луценка Третя українська республіка.

"Ми звертаємо увагу міжнародної спільноти на той факт, що вже перша реакція громадян України чітко показала - антиєвропейська позиція чинної влади не сприймається переважною більшістю українського народу. Все більш очевидним стає той факт, що Віктор Янукович і Партія регіонів готові будь-якою ціною зберегти свій режим, нехтуючи при цьому як законами країни, так і волею її громадян" , - наголошується в повідомленні.

Як підкреслили в організації, прикриваючись економічною недоцільністю євроінтеграції, влада не усвідомлює, що тим самим заганяє себе в ще більшу економічну  і політичну кризу. Відмова від європейського вектора насправді не рятує від бюджетних і соціальних проблем, а навпаки - робить їх рішення взагалі неможливим, впевнені в громадському русі.

"За нашими даними, влада готує цілеспрямовані провокаційні дії по відношенню до власного народу, з метою дискредитації європейських устремлінь українців і залякування громадських активістів. Очевидно, що подальший розвиток ситуації в Україні потребують посередництва Європи", - заявили в Третій українській республіці.

На думку членів руху, загальнонаціональний діалог буде неможливим без залучення європейських спостерігачів і пильної уваги міжнародної громадськості. Без цих передумов чинна влада не враховуватиме протестні настрої в українському суспільстві, не буде вести жодних переговорів ні з парламентською опозицією, ні з громадськими рухами на підтримку європейського курсу розвитку України.

"Ми... висловлюємо свою щиру подяку за активну діяльність Кокса та Кваснєвського в Україні і сподіваємося, що в цій ситуації діяльність їх місії буде продовжена заради збереження в серці Європи демократичної України", - резюмували громадські діячі.

Нагадаємо, раніше Третя українська республіка стала ініціатором проведення в Києві акції протесту проти зриву євроінтеграції - ще задовго того, коли Кабмін офіційно відмовився від підписання угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини