RU

У Луганській області діють понад 4 тисячі бойовиків - Тимчук

16.06.2014, 09:48
У Луганській області діють понад 4 тисячі бойовиків - Тимчук - Фото
Фото: ЕРА
На території Луганської області зафіксована діяльність терористичних груп, як сформованих з місцевих жителів під управлінням проросійськи налаштованих громадян або представників криміналітету, так і у вигляді підрозділів найманців, що закидаються з Росії. Про це повідомляє керівник групи Інформаційний опір Дмитро Тимчук на своїй сторінці  в Facebook.

"Що стосується "місцевих" терорестичних груп, вони являють собою угруповання чисельністю від 20 до 200 осіб. Активне "ядро" таких місцевих груп в Луганській області, які взаємодіють з терористичною організацією ЛНР, загалом налічує до 2000 осіб", - написав Тимчук.

За його інформацією, загальна чисельність терористів, що діють в Луганській області, перевищує 4000 осіб. "За наявності фінансових коштів (з якими у бойовиків зараз повсюдно виникли проблеми) ватажки цих угруповань можуть розширювати їх чисельність за рахунок залучення місцевих громадян. Угрупування озброєні легкою вогнепальною зброєю. Найчастіше ці групи базуються в захоплених адміністративних будівлях, розташованих у центральних кварталах населених пунктів", - зазначив він.

На озброєнні зазначених незаконних угруповань знаходиться автоматична вогнепальна зброя - автомати АК, ручні кулемети РПК, гранати типу РГД-5 і Ф-1, засоби індивідуального бронезахисту. Окремі члени груп озброєні снайперськими гвинтівками СВД, кулеметами типу ПК і ПКМ, гранатометами РПГ, протиповітряними комплексами ПЗРК.

Деякі з найактивніших місцевих збройних терористичних формувань у Луганській області:

1. Група "Югославія".

Очолює - Сергій С., 14.07.1973 р.н., житель Краснодонського району Луганської області. На початку 90-х років проходив військову службу в Югославії. Є засновником однієї з місцевих громадських організацій.

Чисельність - понад 100 осіб. Місце дислокації - Луганськ, будівлі УСБУ та ГУ МВС у Луганській області.

2. Група "Мозгового".

Очолює - Олексій М., 03.04.1975 р.н., житель Сватівського району Луганської області.

Чисельність - до 200 осіб. Місце дислокації - спочатку база відпочинку "Ясени" у Свердловському районі Луганської області. На даний момент група розбита і передислокована в міста Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Свердловськ.

3. Група "Гайдея" (підпорядкована главі групи "Мозгового").

Очолює - Олександр Г., 03.05.1966 р.н., житель міста Свердловська Луганської області, громадянин РФ.

Чисельність - близько 50 осіб. Місце дислокації - Свердловськ, вул. Глінки, 1А (будівля належить ТОВ ВКФ "Ремо").

4. Група "Паші Локатора".

Очолює - Павло Д., 22.11. 1976 р.н., житель міста Стаханов Луганської області.

Чисельність - близько 50 осіб. Місце дислокації - Стаханов, колишня будівля територіального відділу УБОЗ ГУ УМВС, а також Сєвєродонецьк, в районі підприємства "Сєвєродонецький склопластик".

5. Група "Лешего".

Очолює - Олексій П., 31.01. 1975 р.н., уродженець міста Запоріжжя, житель міста Стаханов Луганської області. Колишній кадровий офіцер Збройних сил. Є засновником громадського об'єднання - так званої "козацької" організації.

Чисельність - понад 50 осіб. Місце дислокації - Луганськ, будівля УСБУ в Луганській області.

6. Група "9 рота".

Очолює - Геннадій П., 16.11.1976 р.н. житель міста Луганськ. Член місцевого "козацтва".

Чисельність групи становить більше 30 чоловік. Місце дислокації - м. Щастя Луганської області. Контролює один з найбільших блокпостів поблизу Луганська.

7. Група "Бема".

Очолює - Антон Б., 26.05.1972 р.н., житель міста Стаханов Луганської області.

Чисельність - понад 100 осіб. Місце дислокації - Луганськ, будівля Луганської ОДА.

8. Група "Гончарова".

Очолює - Василь Г., 1971 р.н., житель міста Красний Луч Луганської області.

Чисельність - понад 50 осіб Місце дислокації - територія збірного пункту обласного військкомату міста Луганська. (Тут же організований своєрідний "навчальний центр" терористів).

9. Група "Пака".

Очолює - Сергій П., 01.03.1963 р.н., житель міста Сєверодонецьк Луганської області.

Чисельність - понад 20 осіб. Місце дислокації - Сєверодонецьк, будівля адміністрації ринку "Радість".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини