RU

У Лондоні стартує форум з повернення Україні вкрадених активів

28.04.2014, 17:43
У Лондоні стартує форум з повернення Україні вкрадених активів - Фото
Фото: ЕРА
Завтра, 29 квітня, в Лондоні розпочнеться велика міжнародна зустріч високого рівня з метою надання підтримки уряду України у справі повернення вкрадених активів. Про це повідомила прес-служба посольства США в Україні.

Зокрема, Великобританія і США спільно організовують Український форум з повернення активів (УФПА) на підтримку заходів, що вживаються урядом України, для повернення вкрадених активів. "Дводенна зустріч, на якій зберуться представники ключових міжнародних фінансових центрів та міжнародних організацій, зміцнить спільну діяльність, а також сприятиме прямому спілкуванню між учасниками і визначить практичні кроки на шляху досягнення цієї мети", - повідомили в посольстві.

Серед ключових цілей зборів: підтвердження політичного зобов'язання міжнародного співтовариства по відстеження та поверненню вкрадених активів; сприяння міжнародному співробітництву у відстеженні таких активів на ранніх етапах; розгляд способів відстеження активів, прихованих за складними корпоративними структурами; визначення конкретних потреб з розвитку можливостей в Україні.

У УФПА візьмуть участь чиновники з органів державної влади, а також особи, що визначають політику, експерти з правових питань, прокурори, аналітики з сфери фінансової розвідки та представники регуляторних органів.

Міністр внутрішніх справ Великобританії Тереза ​​Мей, яка візьме участь у заході, зазначила: "Виходячи з наявного у нас практичного досвіду в сфері повернення активів, форум також забезпечить практичне лідерство і надання практичної допомоги уряду України у виявленні та поверненні ним активів, награбованих при режимі Януковича, а також у реалізації політичних та економічних реформ".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини