RU

У Лазаренка і Тимошенко був бурхливий роман, - свідок

15.02.2013, 11:27
У Лазаренка і Тимошенко був бурхливий роман, - свідок - Фото
Юлія Тимошенко та Павло Лазаренко
Свідок Сергій Зайцев, якого сьогодні суді допитують у справі про вбивство Євгена Щербаня, заявив, що у Павла Лазаренка з Юлією Тимошенко були інтимні стосунки і "бурхливий роман". Про це він сказав у своїх вільних свідченнях в Апеляційному суді.

"У Кириченка теж були неприязні стосунки з Тимошенко. Вона почала випереджати по бізнесу, Кириченко нервував з цього приводу. Крім того, він говорив, що в Паші з Юлею інтимні стосунки", - сказав Зайцев, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зайцев додав, що і сам Лазаренко розповідав, що у нього були інтимні стосунки з Тимошенко. "І дружина Лазаренка скаржилася моїй дружині, та розповідала, що Тимошенко розбила сім'ю, заморочила йому голову, він став несамовитий. Одного разу, коли Тимошенко заарештували за контрабанду валюти, до нас Лазаренко приїхав пізно ввечері в дуже нетверезому стані, розповідав, як Юлю там мучили, як вона була роздягнена повністю. Я це в контексті того кажу, що у них були близькі стосунки, бурхливий роман ", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини