RU

У лікарню до Тимошенко приїхали автозак і швидка

15.05.2013, 09:54
У лікарню до Тимошенко приїхали автозак і швидка - Фото
Фото: mediaport.ua
На території лікарні в Харкові, де проходить курс лікування екс-прем'єр  Юлія Тимошенко, знаходиться колона автомобілів, що складається з карети швидкої допомоги, автозаку, машини "Беркута" і двох машин міліцейського супроводу. Автомобілі вишикувалися перед центральним входом до лікарні.

Сьогодні на 16:00 у Києві призначено допит в судовому засіданні на стадії досудового слідства свідка у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня Петра Кириченка.

У вівторок захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко вимагає доставити її до Києва для участі в допиті Кириченка, виступаючого свідком у справі про вбивство народного депутата Щербаня в 1996 році.

Пізніше прес-служба Державної пенітенціарної служби розповсюдила повідомлення про те, що екс-прем'єр не дає своєї згоди на етапування.

Нагадаємо, засідання Печерського районного суду Києва, на якому повинен був відбутися допит екс-радника колишнього прем'єр-міністра України  Павла Лазаренка у справі про вбивство Щербаня, було перенесено з 26 квітня на 15 травня. Це вже другий перенос допиту Кириченка. Тимошенко жодного разу не була присутня на засіданні суду у цій справі, але заявляла, що Кириченко вже взяв на себе "тягар лжесвідчення".

Джерело: Інтерфакс-Україна

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини