RU

У лікарні облаштували Тимошенко кімнату для відеоконференцій

08.08.2012, 12:37
У лікарні облаштували Тимошенко кімнату для відеоконференцій - Фото
Фото: ВВС-Україна
У лікарні Укрзалізниці, де лікують Юлію Тимошенко, налаштували прямий відеозв'язок з судом. В телекабінете встановлений великий екран, камера, аудіопульт і кілька мікрофонів, за допомогою яких Тимошенко може взяти участь в суді по справі ЄЕСУ в режимі відеоконференції. Про це заявив головлікар лікарні Михайло Афанасьєв.

Як повідомляє ВВС-Україна, Афанасьєв уточнив, що облаштувати кімнату для відеоконференцій лікарню змусив не суд - це була пропозиція німецьких лікарів з клініки "Шаріте", які керують лікуванням Тимошенко.

Всі витрати з облаштування взяла на себе Укрзалізниця. Кімната знаходиться на дев'ятому поверсі лікарні, там же розташована і палата, де лежить Тимошенко. Відстань між ними, як зазначив головний лікар, становить 35 метрів. На вікнах - грати, двері - броньовані. Забезпечує зв'язок швидкісний і захищений від сторонніх втручань канал Інтернету, з обладнання в кабінеті встановлений великий екран, камера, переносний монітор, аудіопульт, кілька мікрофонів, у тому числі окремий - у лікарняного ліжка.

Все це дозволило лікарні дати ствердну відповідь на запит судді Костянтина Садовського, який слухає справу корпорації ЄЕСУ, про технічну можливість відеоконференції між клінікою і судом, - заявив Афанасьєв.

Схоже, хоча і простіше, приміщення показали і в Качанівській колонії, де Тимошенко відбуває покарання, перерване лікуванням. Кабінет для відеоконференцій тут також розташований в тому ж корпусі, що і кімната VIP-засудженої. В колонії, як і в лікарні, заперечують, що облаштували телекімнату спеціально для суду над Тимошенко. За словами начальника колонії Івана Первушкіна, кімната з'явилася ще навесні, і з тих пір відеозв'язок використовували вже двічі. За якими саме справах, Первушкін не уточнив.

Нагадаємо, 31 липня суддя Костянтин Садовський відклав слухання у справі ЄЕСУ на 14 серпня у зв'язку з неможливістю розгляду через відсутність Тимошенко. Суд також постановив відправити запит голові Апеляційного суду та головному лікарю ЦКБ Укрзалізниці про технічну можливість відеозв'язку з Тимошенко, а також отримати відповідь від підсудної з такої можливості. Тимошенко від відеоконференції відмовилася.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини