RU

У Курченка можуть відібрати стадіон "Металіст"

04.04.2014, 10:22
У Курченка можуть відібрати стадіон
Сергій Курченко
Харківський стадіон "Металіст" може бути повернутий у власність обласної громади, так як компанія, що виграла право на його купівлю, досі не виконала свої зобов'язання. Про це повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

"Позитивних зрушень в оплаті за договором, укладеним між Харківською обласною радою та компанією, яка перемогла у тендері, на придбання цілісного майнового комплексу "Металіст", сьогодні немає. Із 680 мільйонів гривень до обласного бюджету надійшло 110 мільйонів ", - сказав Чернов, слова якого наводить прес-служба облради.

За словами губернатора, він підписав звернення до прокуратури Харківської області, щоб вона в інтересах спільної власності територіальних громад ініціювала розгляд цього питання в суді. "За умови, якщо компанія, яка перемогла в конкурсі  не виконає своїх зобов'язань, визнати договір купівлі-продажу як невдалий, розірвати його і привести все у вихідну позицію. Тобто, залишити "Металіст" у спільній власності територіальних громад", - додав він.

Нагадаємо, стадіон "Металіст" викупив у держави бізнесмен  Сергій Курченко за 674 млн. 522 тис.грн.

27-річний Курченко в грудні 2012 року купив ФК "Металіст" у харківського бізнесмена Олександра Ярославського за $300 млн. Продаж виглядав поспішним та відбувся на тлі конфлікту між владою Харкова та екс-власником клубу з приводу прав власності на стадіон Металіст. ЗМІ пов'язують грандіозні бізнес-успіхи Курченка з високим заступництвом.

Раніше мер Харкова  Геннадій Кернес заявив, що Курченко винен міському бюджету Харкова 300 млн.грн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини