RU

У Криму створюють пропутінську партію кримських татар

20.10.2014, 15:15
У Криму створюють пропутінську партію кримських татар - Фото
Ремзі Ільясов (фото - qtmm.org)
Громадський рух кримськотатарського народу "Киирим" буде сформовано в Криму до кінця поточного року, з'їзд планується провести в середині грудня, після чого рух збирається поширити свою діяльність за межами окупованої автономії та Севастополя - у восьми регіонах Росії. Про це повідомив один з ініціаторів створення "Кирим" - віце-спікер кримського "​​парламенту", член Меджлісу кримськотатарського народу Ремзі Ільясов на прес-конференції в Сімферополі, повідомляє Крым.Реалии.

За його словами, новий рух, створюваний в рамках правового поля Росії, не протиставляє себе Меджлісу і працюватиме з владою Криму та федеральною владою Росії для вирішення проблем кримських татар, одна з головних цілей "Киирим" - розробка концепції розвитку народу до 2020 року.

"Меджліс кримськотатарського народу загруз безрезультатно в дискусіях, ну, а час нещадно - життя дуже інтенсивно змінюється, приймаються оперативні рішення, які впливають в цілому на життя всіх кримчан і, звичайно, кримських татар. Ще не всі співвітчизники відчувають необхідність цих контактів (із владою - ред.), але ми твердо впевнені в правильності свого вибору. Спільно з владою ми можемо знайти шляхи вирішення проблем кримських татар", - сказав Ільясов.

"Кирим" не створюється як альтернативна структура чинним формам консолідації самоврядування кримських татар, серед нас є і члени Меджлісу, і делегати Курултаю. Ми поділяємо багато, задекларовані в минулому, Курултаєм ідеї та принципи в справі відновлення та захисту прав кримськотатарського народу. Сьогодні кожен делегат повинен сам замислитися, що треба робити надалі, та й сам Курултай, по всій видимості, теж повинен бути більш відповідальним у прийнятті своїх рішень", - зазначив віце-спікер так званого Держради Криму.

Ще один член меджлісу - юрист Тейфук Гафаров повідомив, що до грудня "Кирим" проведе 5-6 зібрань в регіонах півострова, там обговорять статут нової організації, а також оберуть делегатів на з'їзд.

В цілому, за словами Ільясова, "Кирим" має намір "охопити своєю діяльністю" 10 суб'єктів: Крим, Севастополь, Краснодарський край, Татарстан, Башкортостан, Ростов-на-Дону, Самару, Москву, Московську область і Санкт-Петербург.

За його словами, "двері" "Кирим" відкриті як для окремих активістів, так і для громадських організацій.

Нагадаємо, Ремзі Ільясов став одним з перших колабораціоністів при чинній російській окупаційній адміністрації Криму. Вже 21 травня його обрали віце-спікером так званої Держради Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини