У Криму окупанти хочуть заповнити канал непридатною водою

16.06.2016, 13:02
У Криму окупанти хочуть заповнити канал непридатною водою - Фото
Фото: соцмережі

У Криму шукають альтернативні джерела прісної води

В окупованому Криму вивчають можливість заповнення Північно-Кримського каналу водою з озера Донузлав і Сасик-Сиваш і використання її для питних і сільськогосподарських потреб. Про це повідомляє  Крым Реалии.

"Хімічний аналіз взятих проб води в озерах Донузлав і Сасик-Сиваш показав їх підвищену мінералізацію. Зрошувальна вода даного якості справляє негативний вплив на родючість грунтів, врожайність і якість сільськогосподарської продукції. Для можливого використання води з даних озер для питних і сільськогосподарських потреб необхідне проведення додаткових заходів щодо зміни її якості", - йдеться в повідомленні.

Російські окупанти продовжують пошук альтернативних джерел прісної води.

1 червня частина окупованого Сімферополя сьогодні залишилася без води через аварію на водогоні.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами