RU

У Криму немає проблем з російською мовою, - Могильов

21.02.2012, 15:17
У Криму немає проблем з російською мовою, - Могильов - Фото
Анатолій Могильов (фото - kmu.gov.ua).
З російською мовою в Криму проблем немає і додаткової підтримки йому там не потрібно. Про це заявив голова Ради міністрів АР Крим Анатолій Могильов сьогодні на брифінгу, коментуючи на прохання журналістів проект закону народних депутатів-регіоналів про мови, який, зокрема, передбачає підтримку російської мови в Криму.

"Відповідно до Конституції Криму й законам України, в Криму діє державна мова - українська, одночасно з цим діє російська мова, кримсько-татарська мова та інші мови національних меншин. Тобто я вважаю, що з російською мовою в Криму ніяких проблем немає. Це все проблема надумана", - підкреслив він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Криму Володимир Константинов заявив, що його дратує те, що центральні органи влади звертаються в АРК українською мовою. "Нас сьогодні найбільше дратує, що багато міністрів починають звертатися до нас українською мовою. Ми ініціювали створення робочої групи, тому що знову пішло листування (українською мовою), ми знову почали відкочуватися назад. І відновлення цих прав буде для нас дуже важливим завданням ", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини