У Криму до військових-перебіжчиків презирливе ставлення - експерт

29.02.2016, 14:13
У Криму до військових-перебіжчиків презирливе ставлення - експерт - Фото
Олександр Гольц (фото - radiosvoboda.org)

Російський військовий експерт вважає, що українських військових-перебіжчиків зневажають, оскільки вони змінили присяги

Величезної поваги, якщо не шанування, заслуговують українські військові, які зберегли прапори військових частин і з гідністю вийшли з Криму. Таку думку висловив російський військовий експерт Олександр Гольц, повідомляє Апостроф.

Гольц переконаний, що не битва під Конотопом повинна стати датою створення українських збройних сил, а саме ось ця поразка, і в той же час велика моральна перемога тих, хто пішов.

"Тих, хто не спокусився на дуже вигідні умови, які тоді пропонувала українським військовим Москва. Тому, що саме з цього часу почалося відновлення українських збройних сил", - підкреслив експерт.

За його словами, до українських військових-перебіжчиків зараз презирливе ставлення. "Будь-який професійний військовослужбовець завжди буде зневажати людину, яка змінила свою присягу. Будемо відверті, які залишилися запропонували умови, які не снилися навіть їх російським колегам. Їм обіцяли, що вони будуть служити в Криму довго-довго. Не в Заполяр'ї, а в Криму. Так що я розумію, що їхні російські колеги без захвату ставляться до них", - зазначив Гольц.

Він вважає, що не дивлячись на всі помилки, рішення не вступати в конфронтацію з Росією було правильним. "Але потрібно було дати чіткі вказівки військам. А не перетворювати це в двотижневе теліпання, коли Росія поступово захоплювала стратегічні об'єкти Криму...", - додав військовий експерт.

Окупаційна влада в Криму присвоїла українське майно на суму в приблизно 50 млрд гривень.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Читайте також: Анексувати  Крим допомогли харківські угоди - Аваков

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам