RU

У конкурсі на головлікаря Охматдиту не перемiг жоден кандидат

21.03.2017, 13:17
У конкурсі на головлікаря Охматдиту не перемiг жоден кандидат - Фото
Охматдит (фото - facebook.com/ohmatdyt)
Жоден з чотирьох кандидатів не визнаний переможцем у відкритому відборі на посаду головлікаря національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. У зв'язку з цим через тиждень буде оголошено новий конкурс, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням 20 березня 2017 року під час співбесід конкурсна комісія заслухала стратегії розвитку лікарні, представлені претендентами Дмитром Вернигорою, Олегом Залатою, Тетяною Івановою і Раїсою Мостовенко. У підсумку члени комісії прийняли одноголосне рішення, що жоден з кандидатів не гідний посади головлікаря Охматдиту.

"Плани розвитку та стратегічне бачення майбутньої установи - один із критеріїв, завдяки яким ми змогли б вибрати головного лікаря унікальної дитячої лікарні. Не випадково приділяємо стільки уваги питанням, як кандидати планують розвивати Охматдит, адже ми чекаємо від них розвитку і підвищення статусу лікарні. Ми шукаємо гідного кандидата на цю посаду і бажаємо успіхів тим, хто подається", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Представники опікунської ради Охматдиту - народні депутати та представники громадськості - перевірили декларації про доходи кандидатів, а також можливі конфлікти інтересів.

Читайте також: Відкрито справу за фактом розкрадання коштів на будівництво Охматдиту

10 березня комісія розглянула подані кандидатами документи і прийняла рішення допустити до участі в наступному етапі конкурсу чотирьох претендентів, чиї документи відповідали вимогам. Перевіряли також відповідність кандидатів кваліфікаційним вимогам. Всього для участі в конкурсі документи подали лише дев'ять претендентів.

Як зазначають в МОЗ, через тиждень комісія знову збереться, щоб оголосити новий конкурс.

У квітні 2015 року Кабінет міністрів передав Охматдит в сферу управління Міністерства охорони здоров'я.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини