RU

У колишнього соратника Кучми відібрали готель у Німеччині, - ЗМІ

04.09.2013, 16:29
У колишнього соратника Кучми відібрали готель у Німеччині, - ЗМІ - Фото
Ігор Бакай, екс-голова Державного управління справами
Екс-голова "Нафтогаз України"  і колишній керівник Державного управління справами Ігор Бакай так і не розрахувався до кінця за придбаний ним у Німеччині історичний готель Бюлергьое, повідомляє  Deutsche Welle.

Навесні попередній власник готелю Дітмар Гопп подав на Бакая до суду з вимогою виплатити 14,5 млн євро відстроченого платежу, які Бакай повинен був перевести до кінця 2012 року. Загалом сума угоди складає 32,5 млн євро.

Пізніше Бакай надав план реструктуризації боргів, згідно з яким він повинен був розрахуватися за боргами до кінця року, а перший транш у понад 4 млн євро зобов'язався заплатити до кінця серпня - 2013. Однак гроші так і не надійшли. Німецька фірма "Anna Maria Vermögensverwaltungs GmbH", яка належить Ігорю Бакаю, визнана банкрутом.

Нагадаємо, соратник екс-президента України Леоніда Кучми Ігор Бакай з 2005 року, після перемоги "помаранчевої революції " , втік до Росії. Він числився в розшуку Інтерполу , у зв'язку з чим не міг залишати межі РФ, побоюючись арешту. Однак у 2006 і 2007 рр. українські суди позбавили Бакая від кримінального переслідування. Сьогодні він вільно переміщається по Європі. У 2012-му російські ЗМІ повідомили, що Бакай зайнявся на новій батьківщині агробізнесом - придбав кілька занедбаних колгоспів в Ярославській області.

Досьє на Ігоря Бакая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини