RU

У Клюєва і Кличка вже виникла суперечність про переговори

21.01.2014, 17:35
У Клюєва і Кличка вже виникла суперечність про переговори - Фото
Віталій Кличко (Фото - klichko.org)
Переговори щодо недопущення ескалації ситуації та врегулювання політичної кризи повинні відбуватися обов'язково за участю президента як гаранта Конституції і людини, яка несе всю відповідальність за те, що відбувається сьогодні в країні, - заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко.

Він назвав дивними заяви секретаря РНБО Клюєва про те, що нібито Кличко вийшов з переговорного процесу. "Як можна вийти звідти, куди не входив? Ми ще вчора відзначили, що переговори повинні відбуватися тільки з Януковичем. А він усувається і уникає відповідальності, тому поклав її на так звану робочу групу", - підкреслив Кличко.

Він зазначив, що сьогодні намагався терміново зустрітися з президентом, але у того нібито була нарада. "Про те, що у Януковича нарада, мені прийшли втрьох сказати Клюєв (Андрій - ред.), Портнов (Андрій - ред. ) і Лукаш (Олена - ред.). Пообіцяли, що він подзвонить. А тепер кажуть, що я вийшов з переговорного процесу", - підкреслив лідер УДАРу.

Секретар РНБО Андрій Клюєв заявив про вихід лідера партії УДАР Віталія Кличка з переговорного процесу з врегулювання кризи в країні.

Раніше в прес-службі глави держави повідомили, що в адміністрації президента України відбувається засідання робочої групи з врегулювання політичної кризи під головуванням секретаря РНБО Андрія Клюєва. До учасників засідання також приєднався голова політичної партії УДАР Віталій Кличко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини