У Києві відкрито перший центр рекрутів Національної поліції

11.12.2015, 17:15
У Києві відкрито перший центр рекрутів Національної поліції - Фото
Хатія Деканоїдзе

Центр займатиметься пошуком кадрів для Національної поліції, адаптацією, відбором, оцінюванням і розвитком співробітників

У Києві відкрився перший центр рекрутів Національної поліції України, який буде займатися пошуком кадрів, а також атестацією і відбором поліцейських. У церемонії відкриття взяли участь голова Нацполіціі  Хатія Деканоїдзе і посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Сьогодні ми офіційно відкриваємо незалежний центр рекрутів, який займатиметься пошуком кадрів для Національної поліції, атестацією, відбором, оцінюванням і розвитком", - сказала Деканоїдзе.

За її словами, з понеділка в центрі проходять співбесіду співробітники, які були призначені на тимчасові посади з метою їх переатестації і подальшого можливого перепризначення.

Центри рекрутів до травня 2016 року планують відкрити ще в десяти містах України.

Деканоїдзе також зазначила, що допомога для відкриття центру була надана Сполученими Штатами Америки.

"Це надзвичайно важлива демонстрація того, як Україна вибудовує своє демократичне майбутнє, і Сполучені Штати будуть вашим рішучим партнером у цій діяльності", - у свою чергу, зазначив Пайєтт.

Раніше повідомлялося, що співробітники керівних посад національної поліції в рамках переатестації пройдуть поліграф, а також тест на благонадійність.

Читайте також: Переатестація в київській поліції: далі проходять 8 з 13 тисяч

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов