У Київ сьогодні приїде делегація Євросоюзу

25.03.2014, 09:52
У Київ сьогодні приїде делегація Євросоюзу - Фото
c1b042aa73c8fd47b53faf80f8491210.jpg

У ході візиту відбудеться розширена зустріч делегації ЄС з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і членами уряду України

В Україну сьогодні прибуває з робочим візитом делегація Європейського Союзу на чолі з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, делегація ЄС пробуде в Україні два дні - 25 і 26 березня. Крім Фюле, в Україну їдуть комісар ЄС з питань оподаткування, митних платежів, боротьби з шахрайством і статистики Альгірдас Шемета, а також високі посадові особи структурних підрозділів ЄС з питань торгівлі, фінансово-економічних та візово-міграційних питань.

У ході візиту відбудеться розширена зустріч делегації ЄС з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і членами уряду України, а також окремі двосторонні зустрічі з керівництвом ряду міністерств.

З Яценюком делегація ЄС обговорить питання надання Україні невідкладної фінансової допомоги ЄС з метою макроекономічної стабілізації української держави, обсяги та порядок надання Україні автономних торгових преференцій ЄС, в рамках яких вже найближчим часом в односторонньому порядку буде лібералізований доступ до ринку ЄС для українських експортерів, рух до безвізового режиму між Україною та ЄС та підготовка до підписання розділів угоди між Україною та ЄС з торгово-економічних і секторальних питань.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні