RU

У Києві продовжився суд над Луценком

18.01.2012, 11:33
У Києві продовжився суд над Луценком - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
У Печерському районному суді Києва триває розгляд кримінальної справи стосовно екс-міністра МВС України Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, перший свідок, Сергій Кірін розповів, що на досудовому слідстві його допитували за фактом його навчання в Рівненському транспортному технікумі Рівненського державного технічного університету. Кірін повідомив, що він навчався там в 1996-2000 роках на факультеті "Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" і отримав диплом за спеціальністю "технік-механік".

"Я отримав після закінчення диплом РВ 13979280 від 30 червня 2000 року. Диплом отримав від керівництва навчального закладу", - сказав він. За словами свідка, від моменту отримання диплома і до сьогоднішнього дня він нікому не передавав його в тимчасове користування і не втрачав.

Після цього суд перейшов до допиту Валентини Андронюк, яка займає посаду заступника директора з наукової роботи Рівненського транспортного технікуму.

Вона пояснила, що в технікум було надіслано запит, чи навчався там Леонід Приступлюк. "Ми отримали номер диплома, він був виданий 30.06.2000 року. Після того як наша навчальна частина підняла журнал реєстрації та видачі дипломів, то під цим номером було прізвище Кірін Сергій. Дата збігалася, рік збігався, тільки прізвище інше. Ми дали відповідну відповідь", - сказала вона

Також, за словами свідка, був ще один запит, чи навчався Приступлюк в період з 2000 до 2010 р. "Знову ми підняли всі документи і таку людину ми не знайшли. Ми дали пояснення, що така людина у нас не навчалася", - додала вона.

Також Андронюк сказала, що на технікум був ще один запит. "Третім був лист, чи навчався у нас Луценко Юрій Віталійович. Але він не навчався у нас", - наголосила свідок.

Останні слова Андронюк викликали сміх Луценка. Він сказав, що місце його навчання всім відомо, і це точно не транспортний технікум.

"Ось цікаво, професора Пі Табачник не зміг вирахувати, а Луценка аж в транспортному технікумі шукав", - пожартував Луценко, всі розсміялися.

"Юрій Віталійович, ви закінчили?", - запитав суддя Сергій Вовк, оскільки це була стадія питань підсудного.

"Так, можна випускати", - відповів Луценко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини