RU

У Києві на Майдані почали формувати живий ланцюг

29.11.2013, 13:05
У Києві на Майдані почали формувати живий ланцюг - Фото
2462c41e383304391cc9816a19db88d7.jpg
На Майдані під Монументом Незалежності зібралися понад п'ять тисяч осіб, о 12:30 тут стартувала акція - живий ланцюжок. Взявшись за руки, люди планують вишикуватися від Києва до кордону України з ЄС. В даний час на Майдані проходить молебень.

Одночасно в Києві на Європейській площі проходить 10-тисячний мітинг Партії регіонів, але кордонів міліції між двома мітингами немає.

Нагадаємо, однією з найяскравіших подій в ході руху за відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї став живий ланцюжок в 1990 році. Патріотичні сили в очікуванні розпаду СРСР згуртувалися і 21 січня 1990 організували ланцюжок між Києвом і Львовом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України і як символ існування єдиної, соборної України. За різними даними, від 1 до 3 мільйонів людей, узявшись за руки, тоді змогли створити на дорогах і шосе безперервний ланцюг від столиці до Львова.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини