RU

У ході операції ліквідовані десятки терористів - голова АТЦ СБУ

07.05.2014, 15:54
У ході операції ліквідовані десятки терористів - голова АТЦ СБУ - Фото
Антитерористична операція в районі Слов'янська (фото - ЕРА)
У ході антитерористичної операції на сході України ліквідовані кілька десятків терористів, інформації про жертви серед населення немає. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив голова антитерористичного центру СБУ Василь Крутов.

"Я не маю повної інформації, бо навіть у тих вогневих зіткненнях, які у нас були в районі Семенівки, ми ніякої інформації не отримували про те, що хтось постраждав з числа цивільного населення. Що стосується бойовиків, то у них втрати досить істотні", - сказав він. На уточнююче запитання, про які цифри йдеться, Крутов відповів: "Це десятки".

Крутов підтвердив, що терористи використовують проти українських військовослужбовців і техніки переносні ракетно-зенітні комплекси: "Так, терористи використовують ПЗРК. Ми втратили за останні чотири дні дві бронемашини. Причому має місце не просто використання ПЗРК. Люди дуже кваліфіковано, дуже професійно їх використовують" .

На питання, що зараз відбувається в рамках АТО в Донецькій області, яка поточна ситуація, Крутов відповів: "Зараз йде певна передислокація, перебудова сил і засобів АТО. Вчора указом президента був введений режим територіальної оборони, введені плани територіальної оборони в дію. Це істотно розширює можливості задіяння для протидії відомим вам загрозам інших сил і засобів. Зараз у рамках планів територіальної оборони розгортається енергійна робота для того, щоб з попередженням захистити насамперед, продовжити ту роботу, яка є, на території трьох областей, що входять в регіони АТО , і упередити виникнення подібних вогнищ в інших областях. Розраховуємо на те, що ця робота буде проведена швидко і злагоджено" .

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини