RU

У Херсоні проходить масовий мітинг за цілісність України

05.03.2014, 17:40
У Херсоні проходить масовий мітинг за цілісність України - Фото
Фото: visti.ks.ua
У Херсоні на площі Свободи проходить мітинг за цілісність України і проти втручання президента Росії Володимира Путіна у внутрішні справи України, повідомляють Херсонські вісті.

На головній площі міста зібралося близько двох тисяч осіб. Люди обурені діями президента Російської Федерації Володимира Путіна, який вирішив ввести на територію Криму збройні сили РФ. Мітингувальники виступають за соборність і цілісність України.

У Херсоні проходить масовий мітинг за цілісність України

Фото - visti.ks.ua

Сьогодні Херсонська обласна рада засудила сепаратизм і підтримала територіальну цілісність України.

Відзначимо, в деяких містах південного сходу України, в тому числі і в Херсоні, анонсувалося проведення сьогодні проросійських мітингів.

Нагадаємо, 1 березня в Херсоні близько 400 осіб
зібралися на мітинг "проти насильства і фашизму в Україні". Вони вимагали об'єднання з Росією і Білоруссю.

Тоді подібні проросійські мітинги пройшли в Харкові, Луганську, Донецьку, Миколаєві, Одесі. Пізніше журналісти
з'ясували, що в проросійських мітингах беруть участь одні й ті ж люди. Зокрема, від імені жителів Одеси з російськими прапорами в Севастополь  приїхали люди, які за день до цього штурмували Харківську міську адміністрацію. Також з'ясувалося, що мітингах за єдність з Росією беруть участь громадяни РФ.

Після цього Рада Федерації РФ
схвалила введення армії Росії в Україну. За відповідною санкцією до Ради Федерації звернувся російський президент Володимир Путін, мотивуючи це "екстраординарною ситуацією", що склалася в Україні, загрозою життю громадян РФ, особового складу військового контингенту ЗС РФ, що дислокується в Україні (Крим).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини