RU

У Харкові розбили пам'ятник, який не сподобався Добкіну

25.09.2013, 16:50
У Харкові розбили пам'ятник, який не сподобався Добкіну - Фото
Фото: "Медіапорт"
Це трапилося після того, як харківський міськрада скасувала рішення топонімічної комісії з встановлення пам'ятного знака професора Гарвардського і Колумбійського університетів, повідомляє  "Медіапорт".

За інформацією харківського ресурсу, які демонтували меморіальну дошку люди робітники відмовилися назвати організацію, яку вони представляють, проте один з них на ходу "кинув" : "Житкомсервіс" . У самому "Житкомсервісі" заперечують причетність своїх співробітників до демонтажу.

Раніше губернатор Харківської області Михайло Добкін у своєму Twitter обізвав Юрія Шевельова "пособником фашистів" , а рішення встановити у Харкові меморіальну дошку відомому вченому прокоментував, як: "Мерзотники фашистські своєму фашистському мерзотникові дошку прибили. Похапцем і в темряві, як і личить зрадникові".

"Юрій Володимирович Шевельов - зрадник, дезертир, пособник фашистів в окупованому Харкові. Ось він кумир жаданів, варченок, авакових та інших" , - писав Добкін в соціальній мережі.

Нагадаємо, меморіальна дошка була виготовлена ​​і встановлена ​​у Харкові 4 вересня цього року на гроші, що надійшли від пожертвувань громадян.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини