У Харкові під судом збираються противники й прихильники Тимошенко

У Харкові під судом збираються противники й прихильники Тимошенко - Фото
1ab0cc50971e234d1c18b9cefe7c4cbf.jpg
25.06.2012, 09:13

На 10:00 призначено засідання Київського районного суду у справі стосовно Юлії Тимошенко про зловживання корпорації ЄЕСУ

Противники і прихильники екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко збираються перед апеляційним судом Харківської області, де на 10:00 призначене засідання Київського районного суду у справі стосовно Юлії Тимошенко про зловживання корпорації ЄЕСУ.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в понеділок вранці, перед будівлею суду зібралося близько 200 супротивників екс-прем'єра. Вони тримають державні прапори, а також прапори з перекресленим портретом Тимошенко й веселим Роджером із зачіскою у вигляді коси.

Крім того, до будівлі суду починають підходити прихильники екс-прем'єра в футболках з написом "Free Yulia" (Вільна Юля).

Станом на 8:00 прихильників екс-прем'єра не більше 20 осіб. Початок акції в підтримку Тимошенко, а також зустріч з народними депутатами від опозиції заплановані на 10:00.

Нагадаємо, державна пенітенціарна служба України не буде доставляти екс-прем'єра на засідання суду в понеділок. Прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі на підставі висновку німецького професора Карла Макса Айнхойпля.

Сьогодні пройде перше засідання Київського райсуду Харкова у справі корпорації ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету.

Досьє на Юлію Тимошенко
Популярне