RU

У Харкові під судом збираються противники й прихильники Тимошенко

25.06.2012, 09:13
У Харкові під судом збираються противники й прихильники Тимошенко - Фото
1ab0cc50971e234d1c18b9cefe7c4cbf.jpg
Противники і прихильники екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко збираються перед апеляційним судом Харківської області, де на 10:00 призначене засідання Київського районного суду у справі стосовно Юлії Тимошенко про зловживання корпорації ЄЕСУ.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в понеділок вранці, перед будівлею суду зібралося близько 200 супротивників екс-прем'єра. Вони тримають державні прапори, а також прапори з перекресленим портретом Тимошенко й веселим Роджером із зачіскою у вигляді коси.

Крім того, до будівлі суду починають підходити прихильники екс-прем'єра в футболках з написом "Free Yulia" (Вільна Юля).

Станом на 8:00 прихильників екс-прем'єра не більше 20 осіб. Початок акції в підтримку Тимошенко, а також зустріч з народними депутатами від опозиції заплановані на 10:00.

Нагадаємо, державна пенітенціарна служба України не буде доставляти екс-прем'єра на засідання суду в понеділок. Прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі на підставі висновку німецького професора Карла Макса Айнхойпля.

Сьогодні пройде перше засідання Київського райсуду Харкова у справі корпорації ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини