RU

У Харкові мітингують проти форуму Євромайданів

11.01.2014, 11:52
У Харкові мітингують проти форуму Євромайданів - Фото
b3af8bf1014b91354a73a33b0a6426f4.jpg
У Харкові розпочався багатотисячний мітинг проти форуму Євромайдану. Люди стоять з державними прапорами, символікою Партії регіонів, а також плакатами, які  критикують Євромайдан, вздовж центральної вулиці Харкова - Сумської.

Співробітники заводу Турбоатом, які прийшли на мітинг, повідомили, що у них сьогодні вихідний, тому що вони "працювали на стабільність держави з перших днів січня, в святкові будні".

На мітингу також присутні і колективи інших харківських заводів.

На площі Свободи збираються на свій мітинг проросійські громадські організації - Союз громадян України, Трудова Харківщина, Український вибір та інші. Вони заявили, що як тільки дізнаються, де відбудеться форум Євромайданів, попрямують туди, щоб висловити сво. протестне думку про проведення заходу прихильників євроінтеграції.

Журналістам досі невідомо, де проводитимуть засідання форуму.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові розпочнеться форум Євромайданів, який триватиме два дні. За словами оного з організаторів харківського Євромайдану Дмитра Пилипця, для участі у форумі зареєструвалися 119 делегатів з 21 області та АР Крим.

Рішення про проведення 11-12 січня в Харкові форуму Євромайданів прийняли учасники Всеукраїнської конференції, яка відбулася 27 грудня в Києві. Про підготовку до заходу заявили представники громадської ради Майдану.

Однак у штабі національного опору заявили, що "Майдан не делегував ніяких повноважень цього самопроголошеному громадській раді".

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини