У Харкові мітингують прихильники й противники Тимошенко

У Харкові мітингують прихильники й противники Тимошенко - Фото
74e73e95da2171efc259966d6c4eae3b.jpg
19.04.2012, 09:34

Фракція БЮТ у повному складі прибула до Харкова підтримати свого лідера в суді

Перед будівлею Харківського суду зібралися люди з державними прапорами, як прихильники екс-прем'єра України Юлії Тимошенкоо, так і її противники. Серед них є багато депутатів місцевих рад від Партії регіонів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Люди прийшли, тому що хочуть верховенства закону, вони хочуть, щоб чиновники не брали хабарі й щоб за порушення закону отримували по заслугах" - сказав депутат держради від Партії регіонів Габріель Михайлов.

Мітингувальники заповнили практично всю площу перед судом, їх кілька сотень.

Близько 7:30 до площі перед судом підійшла колона з декількох десятків чоловік з плакатом "Об'єднана опозиція". Люди прийшли також з прапорами Батьківщини, Нашої України, Фронту змін, За Україну!, партії Реформи і порядок та іншими.

В апеляційний суд приїхали депутати від Батьківщини, зокрема, Іван КириленкоСергій Пашинський та Роман Забзалюк.

Як повідомив Пашинський, вся фракція БЮТ у повному складі приїхала в Харків і планує бути присутнім на суді. У той же час Кириленко пообіцяв, що місце для преси в залі залишиться, незважаючи на присутність народних депутатів.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова починає попереднє слухання за звинуваченням екс-прем'єра Юлії Тимошенко у фінансових злочинах під час керівництва нею діяльністю корпорації Єдині енергетичні системи України наприкінці 90-х років.

Вчора ввечері адміністративний суд Харкова розглядав позов міськради про заборону на проведення масових акцій перед апеляційним судом. Яке рішення прийняв суд, поки невідомо.
Популярне