RU

У Грузії скасували гастролі театру Безрукова через Крим

12.03.2014, 12:43
У Грузії скасували гастролі театру Безрукова через Крим - Фото
Сергій Безруков (фото - perorusi.ru)
Запланований в Тбілісі спектакль театру Сергія Безрукова скасований у зв'язку з його підтримкою дій президента Росії Володимира Путіна в Криму. Про це заявляє палата культури Грузії.

"Ніколи в Грузію не привезу жодного актора, який прийме антидемократичне рішення перед нашою країною, в будь-якій формі. Це те ж саме, що підтримати окупацію Абхазії і Цхінвальського регіону", - заявляє президент палати культури Давид Окіташвілі.

У заяві палати культури наголошується, що "у зв'язку з поширеним сьогодні листі народних артистів Росії, які підтримують президента Володимира Путіна щодо окупації території сусідньої України, палата культури Грузії прийняла рішення скасувати заплановані у травні гастролі театру Сергія Безрукова в Тбілісі".

"Ми ще раз хочемо заявити про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і дружньому нам геройському українському народу", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, міністерство культури Росії на своєму сайті опубліковало список російських діячів культури , які підтримали позицію президента Росії Володимира Путіна щодо ситуації в Криму. Серед підтримуючих дії президента РФ - Сергій Безруков.

Джерело:  apsny.ge

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини