RU

У грудні Україна обговорить співпрацю з Митним союзом

25.11.2013, 16:33
У грудні Україна обговорить співпрацю з Митним союзом - Фото
Андрей Слепньов (фото - promros.ru)
Консультації Євразійської економічної комісії та України з торговельних питань пройдуть 18 грудня о Москві. Про це в понеділок в Москві повідомив міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слепньов, передає Укрінформ.

"Ми плануємо діалог з українською стороною, у нас підписаний відповідний меморандум. Ми плануємо 18 грудня з міністром Прасоловим обговорити ці питання", - сказав він.

Нагадаємо, в травні 2013 року міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявив, що Україні важливо мати свого представника в Євразійській економічній комісії. "Наша місія полягає в тому, щоб Євразійська економічна комісія запрошувала на найвищому рівні на Вищу економічну раду нашого президента, щоб ми розуміли, куди йде ця інтеграція, що вона дає. Ми повинні брати участь в обговоренні цих питань, щоб це розуміти", - зазначив тоді Прасолов.

Він підкреслив, що українська сторона пропонуватиме участь офіційного представник високого рівня від України у Вищому економічній раді.

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) - наднаціональний регулюючий орган Митного союзу (МС) і Єдиного економічного простору.

Досьє на Ігоря Прасолова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини